7111028
RS PRO
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st45444363
文档
产品属性
| Capacitance | 3.3 mF |
| Diameter | 13 mm |
| Height | 26 mm |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Termination | Through Hole |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 50
MOQ:10
SPQ:10
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 49 | $2.303 |
| 50 - 99 | $1.668 |
| 100 - 249 | $1.416 |
| 250 - 499 | $1.176 |
| 500 - | $0.958 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





