- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Toggle Switches >
- 394459(RS PRO)
394459
文档
产品属性
| Contact Current Rating | 5 A |
| Contact Resistance | 10 mΩ |
| Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Mechanical Life | 40 kcycles |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Panel |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 30
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $11.943 |
| 50 - 99 | $6.675 |
| 100 - 249 | $5.151 |
| 250 - 499 | $4.928 |
| 500 - | $4.814 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





