UPW1C681MPD1TD
NICHICON

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st45435028
Date Code:11
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 680 µF |
| Case/Package | Radial |
| China RoHS | Compliant |
| Diameter | 10 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 68 mΩ |
| Height | 16 mm |
| Height - Seated (Max) | 17.4752 mm |
| Impedance | 68 mΩ |
| Introduction Date | 2001-09-17 |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Leakage Current | 326.4 µA |
| Life (Hours) | 5000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 787.5 mA |
| Terminal Pitch | 5 mm |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:188
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 188 - 1,879 | $0.494 |
| 1,880 - 9,399 | $0.483 |
| 9,400 - 18,799 | $0.475 |
| 18,800 - 93,999 | $0.47 |
| 94,000 - 187,999 | $0.467 |
| 188,000 - 375,999 | $0.465 |
| 376,000 - 751,999 | $0.464 |
| 752,000 - | $0.464 |




