MNR04M0APJ333
ROHM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st45421339
Date Code:2012
文档
产品属性
| Case Code (Imperial) | 0804 |
| Case Code (Metric) | 2010 |
| Circuit Type | Isolated |
| Height | 457.2 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 4 |
| Power Per Element | 62.5 mW |
| Power Rating | 63 mW |
| Resistance | 33 kΩ |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 990.6 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 9,703
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 3,999 | $0.007 |
| 4,000 - 4,999 | $0.005 |
| 5,000 - 9,999 | $0.005 |
| 10,000 - 19,999 | $0.004 |
| 20,000 - 29,999 | $0.004 |
| 30,000 - 49,999 | $0.003 |
| 50,000 - | $0.003 |
| - | - |





