RNC60J1404BSB14
VISHAY

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st45415372
Date Code:07
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 2.46 mm |
| Failure Rate | 0.001 % |
| Features | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | MIL-PRF-55182 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 1.4 MΩ |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 0.1 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 46
MOQ:3
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $36.65 |
| 30 - 149 | $36.183 |
| 150 - 299 | $35.903 |
| 300 - 1,499 | $35.343 |
| 1,500 - 2,999 | $34.969 |
| 3,000 - 5,999 | $34.895 |
| 6,000 - 11,999 | $34.839 |
| 12,000 - | $34.801 |




