CMF55698K00FHEB
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st45415116
Date Code:1512
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 2.29 mm |
| Features | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Max Power Dissipation | 500 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminations | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 698 kΩ |
| Schedule B | 8533210090 |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 540
MOQ:150
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 150 - 1,499 | $0.617 |
| 1,500 - 7,499 | $0.598 |
| 7,500 - 14,999 | $0.591 |
| 15,000 - 74,999 | $0.585 |
| 75,000 - 149,999 | $0.584 |
| 150,000 - 299,999 | $0.581 |
| 300,000 - | $0.58 |
| - | - |




