BLM15EG221SN1D
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:cut tape
Management ID:st45399355
Date Code:09
文档
产品属性
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Case Code (Metric) | 1005 |
| Contact Plating | Tin |
| Core Material | Ferrite |
| Current Rating | 700 mA |
| DC Current | 700 mA |
| DC Resistance (DCR) | 280 mΩ |
| Depth | 550 µm |
| Frequency | 100 MHz |
| Height | 550 µm |
| Impedance | 220 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 4 months ago) |
| Material | Ferrite, Steel |
| Max Current Rating | 700 mA |
| Max DC Current | 700 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Lines | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 280 mΩ |
| RMS Current (Irms) | 700 mA |
| Schedule B | 8504500000, 8504500000|8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000 |
| Series Resistance | 280 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
| Weight | 652.039032 µg |
| Width | 500 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 8,045
MOQ:750
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 750 - 7,499 | $0.124 |
| 7,500 - 37,499 | $0.122 |
| 37,500 - 74,999 | $0.117 |
| 75,000 - 374,999 | $0.117 |
| 375,000 - 749,999 | $0.117 |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.116 |
| 1,500,000 - | $0.116 |
| - | - |





