GJM1555C1H2R0WB01D
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| シリーズ | GJM |
| 静電容量 | 2pF |
| 電圧-定格 | 50 V |
| 許容誤差 | ±0.05pF |
| 温度係数 | C0G、NP0 |
| 使用温度範囲 | -55°C~125°C |
| 取り付けタイプ | 面実装、MLCC |
| サイズ/寸法 | 0.039インチ長さ x 0.020インチ幅(1.00mm x 0.50mm) |
| 厚さ(最大) | 0.022インチ(0.55mm) |
| パッケージ/ケース | 0402(1005メートル法) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 40,000
MOQ:10,000
SPQ:10,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,000 - 19,999 | $0.021 |
| 20,000 - 39,999 | $0.021 |
| 40,000 - 49,999 | $0.021 |
| 50,000 - 149,999 | $0.021 |
| 150,000 - | $0.021 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




