IHLP2525BDER1R0M01
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st45384878
Date Code:13
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2525BD-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 9A |
| Current - Saturation (Isat) | 16A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 14.2mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.270"L x 0.255"W(6.86mm x 6.47mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 392
MOQ:54
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 54 - 539 | $1.727 |
| 540 - 2,699 | $1.679 |
| 2,700 - 5,399 | $1.642 |
| 5,400 - 26,999 | $1.634 |
| 27,000 - 53,999 | $1.629 |
| 54,000 - 107,999 | $1.625 |
| 108,000 - | $1.623 |
| - | - |




