- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0235006.MXP(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CE, CSA, KC, PSE, UL |
| Current | 6 A |
| Current Rating | 6 A |
| Diameter | 5.2 mm |
| Housing Material | Glass |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 25 W |
| Resistance | 14.8 mΩ |
| Schedule B | 8536100020|8536100020|8536100020|8536100020|8536100020 |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 145
MOQ:125
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 125 - 1,249 | $0.741 |
| 1,250 - 6,249 | $0.714 |
| 6,250 - 12,499 | $0.707 |
| 12,500 - 62,499 | $0.701 |
| 62,500 - 124,999 | $0.70 |
| 125,000 - 249,999 | $0.697 |
| 250,000 - | $0.696 |
| - | - |





