GRM1882C1H4R0CZ01D
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st45338500
Date Code:2013
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 4 pF |
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Height | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Termination | SMD/SMT |
| Thickness | 800 µm |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 603,572
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 3,999 | $0.009 |
| 4,000 - 4,999 | $0.006 |
| 5,000 - 9,999 | $0.006 |
| 10,000 - 19,999 | $0.005 |
| 20,000 - 29,999 | $0.005 |
| 30,000 - 39,999 | $0.005 |
| 40,000 - | $0.004 |
| - | - |




