BFC237041103
VISHAY

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st45245293
Date Code:03
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 10 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 2.5 mm |
| Dielectric | PET |
| Dielectric Material | Polyester |
| Height | 6.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 6.5024 mm |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Length | 4 mm |
| Lead Pitch | 5.08 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8532250010 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 160 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 995
MOQ:116
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 116 - 1,159 | $0.802 |
| 1,160 - 5,799 | $0.772 |
| 5,800 - 11,599 | $0.765 |
| 11,600 - 57,999 | $0.759 |
| 58,000 - 115,999 | $0.758 |
| 116,000 - 231,999 | $0.755 |
| 232,000 - | $0.754 |
| - | - |




