- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- TF16SN0.50TTD(KOA)
产品属性
| Case/Package | 603 |
| Current Rating | 500 mA |
| Depth | 800 µm |
| Height | 500 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5,000
MOQ:38
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 38 - 379 | $2.466 |
| 380 - 1,899 | $2.431 |
| 1,900 - 3,799 | $2.375 |
| 3,800 - 18,999 | $2.347 |
| 19,000 - 37,999 | $2.338 |
| 38,000 - 75,999 | $2.334 |
| 76,000 - 151,999 | $2.33 |
| 152,000 - | $2.322 |





