V275LS4P
LITTELFUSE

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st45119340
Date Code:16
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 80 pF |
| Case/Package | Radial |
| Clamping Current | 10 A |
| Clamping Voltage | 710 V |
| Current Rating | 1.2 kA |
| Depth | 5.6 mm |
| Diameter | 9 mm |
| Energy | 23 J |
| Height | 12 mm |
| Introduction Date | 2003-05-21 |
| Lead/Base Style | Radial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 6 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Surge Current | 1.2 kA |
| Max Varistor Voltage | 473 V |
| Max Voltage Rating (AC) | 275 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 369 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Min Varistor Voltage | 387 V |
| Mount | Radial, Through Hole |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Dissipation | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | Radial |
| Varistor Voltage | 473 V |
| Voltage Rating (AC) | 275 V |
| Voltage Rating (DC) | 369 V |
| Width | 5.6 mm |
| Working Voltage | 369 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.926 |
| 1,000 - 4,999 | $0.888 |
| 5,000 - 9,999 | $0.881 |
| 10,000 - 49,999 | $0.875 |
| 50,000 - 99,999 | $0.871 |
| 100,000 - | $0.87 |
| - | - |
| - | - |




