CMF5063K400FHEB
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st45119064
Date Code:11
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 1.65 mm |
| Features | Flame Retardant Coating, Moisture Resistant |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminations | 2 |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 63.4 kΩ |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 200 V |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,000
MOQ:108
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 108 - 1,079 | $0.864 |
| 1,080 - 5,399 | $0.83 |
| 5,400 - 10,799 | $0.823 |
| 10,800 - 53,999 | $0.817 |
| 54,000 - 107,999 | $0.813 |
| 108,000 - | $0.812 |
| - | - |
| - | - |




