BFC237076154
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st45118996
Date Code:1609
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 150 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 2.5 mm |
| Dielectric | PET |
| Dielectric Material | Polyester |
| Height | 6.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 6.5024 mm |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 5.08 mm |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8532250010, 8532250010|8532250010|8532250010|8532250010|8532250010 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (AC) | 40 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
| Width | 2.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.926 |
| 1,000 - 4,999 | $0.888 |
| 5,000 - 9,999 | $0.881 |
| 10,000 - 49,999 | $0.875 |
| 50,000 - 99,999 | $0.871 |
| 100,000 - | $0.87 |
| - | - |
| - | - |




