PRF18BD471QB5RB
文档
产品属性
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Current Rating | 100 µA |
| Depth | 800 µm |
| Height | 950 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 120 °C |
| Max Supply Voltage (DC) | 32 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | PCB , Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 470 Ω |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 50 % |
| Voltage | 32 V |
| Voltage Rating | 32 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 12,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 7,999 | $0.122 |
| 8,000 - 11,999 | $0.112 |
| 12,000 - 15,999 | $0.111 |
| 16,000 - | $0.111 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





