CSTCR4M00G53Z-R0
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | CERALOCK® CSTCR |
| Type | セラミック |
| Frequency | 4 MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| Frequency Stability | ±0.2% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60Ohms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4.5x2.0mm |
| Size / Dimension | L0.177" x W0.079" (4.50mm x 2.00mm) |
| Height | 0.047" (1.19mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.226 |
| 6,000 - 8,999 | $0.201 |
| 9,000 - 11,999 | $0.195 |
| 12,000 - | $0.191 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





