- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 01110005MR(LITTELFUSE)
01110005MR
LITTELFUSE

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:ammo pack
Management ID:st44839791
Date Code:16
文档
产品属性
| Body Material | Bronze |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 20 A |
| Depth | 11.1 mm |
| Fuse Current | 10 A |
| Height | 7.1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Bronze, Tin |
| Mount | Horizontal , PCB |
| Number of Circuits | 1 |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8536908085, 8536908085|8536908085, 8536908085|8536908085|8536908085, 8536908085|8536908085|8536908085|8536908085 |
| Termination | PC Pin |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 5.1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 220
MOQ:188
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 188 - 1,879 | $0.494 |
| 1,880 - 9,399 | $0.483 |
| 9,400 - 18,799 | $0.475 |
| 18,800 - 93,999 | $0.47 |
| 94,000 - 187,999 | $0.467 |
| 188,000 - 375,999 | $0.465 |
| 376,000 - 751,999 | $0.464 |
| 752,000 - | $0.464 |





