GRM21BR70J106KE76L
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st44617853
Date Code:16
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 115
MOQ:115
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 115 - 1,149 | $0.805 |
| 1,150 - 5,749 | $0.775 |
| 5,750 - 11,499 | $0.768 |
| 11,500 - 57,499 | $0.762 |
| 57,500 - 114,999 | $0.758 |
| 115,000 - | $0.757 |
| - | - |
| - | - |




