- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- TMA 1205S(TRACO POWER)
TMA 1205S
TRACO POWER
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:stick/tube
Management ID:st44608999
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TMA |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 13.2V |
| Voltage - Input (Min) | 10.8V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 200mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 73% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.77"L x 0.24"W x 0.40"H(19.5mm x 6.1mm x 10.2mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 518
MOQ:11
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11 - 109 | $6.209 |
| 110 - 549 | $5.918 |
| 550 - 1,099 | $5.851 |
| 1,100 - 5,499 | $5.801 |
| 5,500 - 10,999 | $5.775 |
| 11,000 - 21,999 | $5.767 |
| 22,000 - 43,999 | $5.76 |
| 44,000 - | $5.751 |





