THD 12-4822WI
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | THD 12WI |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Output 2 | -12V |
| Current - Output (Max) | 500mA, 500mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Efficiency | 85% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.25"L x 0.80"W x 0.40"H(31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 10
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $56.651 |
| 20 - 99 | $55.811 |
| 100 - 199 | $55.39 |
| 200 - 999 | $55.138 |
| 1,000 - 1,999 | $54.633 |
| 2,000 - 3,999 | $54.381 |
| 4,000 - 7,999 | $54.296 |
| 8,000 - | $54.23 |





