LF-301VA
ROHM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st44558381
Date Code:2014+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SMD/SMT |
| Color | Red |
| Depth | 13 mm |
| Element Configuration | Common Anode |
| Forward Current | 15 mA |
| Forward Voltage | 2 V |
| Height | 5.0038 mm |
| Illumination Color | Red |
| Lead Free | Lead Free |
| Luminous Intensity | 10 mcd |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Max Power Dissipation | 40 mW |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Elements | 8 |
| Number of Pins | 10 |
| Operating Supply Voltage | 2 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Dissipation | 320 W |
| Radiation Hardening | No |
| Reverse Voltage | 5 V |
| Test Current | 10 mA |
| Viewing Area (height) | 8 mm |
| Wavelength | 650 nm |
| Width | 6.8072 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $1.539 |
| 50 - 99 | $1.11 |
| 100 - 299 | $1.044 |
| 300 - 499 | $1.00 |
| 500 - 999 | $0.991 |
| 1,000 - 1,999 | $0.984 |
| 2,000 - 3,999 | $0.981 |
| 4,000 - | $0.979 |




