产品属性
| Case/Package | BGA |
| Contact Plating | Copper, Silver, Tin |
| Core Architecture | ARM |
| Data Bus Width | 32 b |
| Frequency | 192 MHz |
| Height | 2.32 mm |
| Interface | I2C, MMC, SDIO, UART, USB |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Frequency | 192 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Memory Size | 24 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 326 mA |
| Number of Pins | 289 |
| Number of Timers/Counters | 6 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Radiation Hardening | No |
| RAM Size | 250 kB |
| Schedule B | 8542310000, 8542310000|8542310000|8542310000|8542310000|8542310000 |
| Thickness | 1.73 mm |
| Voltage | 1.65 V |
| Weight | 1.241794 g |
| Width | 19 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $150.53 |
| 10 - 49 | $147.729 |
| 50 - 99 | $146.795 |
| 100 - 499 | $146.328 |
| 500 - 999 | $146.048 |
| 1,000 - 1,999 | $145.728 |
| 2,000 - 3,999 | $145.488 |
| 4,000 - | $145.301 |





