RN55D68R1F
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Epoxy |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 1.65 mm |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 68.1 Ω |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 200
MOQ:200
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 1,999 | $0.463 |
| 2,000 - 9,999 | $0.454 |
| 10,000 - 19,999 | $0.446 |
| 20,000 - 99,999 | $0.44 |
| 100,000 - 199,999 | $0.438 |
| 200,000 - 399,999 | $0.436 |
| 400,000 - 799,999 | $0.435 |
| 800,000 - | $0.435 |





