- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 031201.5HXP(LITTELFUSE)
产品属性
| Current Rating | 15 A |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 5.2 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 32 V |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 60
MOQ:60
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 60 - 599 | $1.543 |
| 600 - 2,999 | $1.505 |
| 3,000 - 5,999 | $1.468 |
| 6,000 - 29,999 | $1.461 |
| 30,000 - 59,999 | $1.459 |
| 60,000 - 119,999 | $1.455 |
| 120,000 - 239,999 | $1.451 |
| 240,000 - | $1.449 |





