EMZA800ADA220MHA0G
NIPPON CHEMI-CON
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st44481592
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Diameter | 8 mm |
| Height | 10 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 80 V |
| Width | 8.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 370
MOQ:10
SPQ:10
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $0.928 |
| 100 - 499 | $0.479 |
| 500 - 999 | $0.423 |
| 1,000 - 4,999 | $0.385 |
| 5,000 - 9,999 | $0.378 |
| 10,000 - 19,999 | $0.372 |
| 20,000 - 39,999 | $0.368 |
| 40,000 - | $0.367 |




