EMVE350ADA100ME55G
NIPPON CHEMI-CON
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-1
Management ID:st44481560
文档
产品属性
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 5 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Features | General Purpose |
| Height | 5.2 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.207 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 1.4 mm |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | Unknown |
| Ripple Current | 27 mA |
| Ripple Current (AC) | 27 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 35 V |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 880
MOQ:10
SPQ:10
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $0.226 |
| 100 - 499 | $0.194 |
| 500 - 999 | $0.138 |
| 1,000 - 4,999 | $0.101 |
| 5,000 - 9,999 | $0.093 |
| 10,000 - 19,999 | $0.088 |
| 20,000 - 39,999 | $0.083 |
| 40,000 - | $0.083 |





