EMVE250ADA221MHA0G
NIPPON CHEMI-CON
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st44481557
文档
产品属性
| Capacitance | 220 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 8 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Height | 10 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.0076 mm |
| Lead Diameter | 1.1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 3.1 mm |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 320 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 25 V |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 8.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:10
SPQ:10
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $0.468 |
| 100 - 499 | $0.282 |
| 500 - 999 | $0.226 |
| 1,000 - 4,999 | $0.188 |
| 5,000 - 9,999 | $0.181 |
| 10,000 - 19,999 | $0.175 |
| 20,000 - 39,999 | $0.171 |
| 40,000 - | $0.17 |





