EMVE100ADA330ME55G
NIPPON CHEMI-CON
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st44481540
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 33 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 5 mm |
| Height | 5.2 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.207 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 1.4 mm |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 55 |
| Ripple Current | 34 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 10 V |
| Voltage Rating | 10 V |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3
MOQ:3
SPQ:3
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $0.226 |
| 30 - 149 | $0.192 |
| 150 - 299 | $0.137 |
| 300 - 1,499 | $0.119 |
| 1,500 - 2,999 | $0.101 |
| 3,000 - 5,999 | $0.093 |
| 6,000 - 11,999 | $0.088 |
| 12,000 - | $0.086 |




