EMVE100ADA220ME55G
NIPPON CHEMI-CON
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-2
Management ID:st44481539
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 5 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Height | 5.2 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.207 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Ripple Current | 30 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 10 V |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
| Width | 5.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,630
MOQ:10
SPQ:10
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $0.297 |
| 100 - 499 | $0.22 |
| 500 - 999 | $0.164 |
| 1,000 - 4,999 | $0.126 |
| 5,000 - 9,999 | $0.119 |
| 10,000 - 19,999 | $0.113 |
| 20,000 - 39,999 | $0.109 |
| 40,000 - | $0.108 |




