- Top >
- 开发工具 >
- 部分 >
- Fuse Holder >
- 0160001.MR(LITTELFUSE)
0160001.MR
LITTELFUSE
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
原产国:JP
Management ID:st44468418
Date Code:N/A
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | cULus |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 1 A |
| Depth | 4.8 mm |
| Fuse Current | 1 A |
| Height | 4.8 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Introduction Date | 2017-02-24 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 182.6 mΩ |
| Termination | SMD/SMT |
| Time to Trip | 120 s |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Width | 4.8006 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 78
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $3.217 |
| 10 - 29 | $2.191 |
| 30 - 49 | $1.751 |
| 50 - 99 | $1.664 |
| 100 - 299 | $1.598 |
| 300 - 499 | $1.554 |
| 500 - 999 | $1.545 |
| 1,000 - | $1.538 |




