TSR 2-24120
TRACO POWER
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:stick/tube
Management ID:st44442687
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TSR 2 |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 15V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 95% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | OCP, SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.55"L x 0.30"W x 0.40"H(14.0mm x 7.5mm x 10.1mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 21
MOQ:4
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $17.13 |
| 40 - 199 | $16.878 |
| 200 - 399 | $16.373 |
| 400 - 1,999 | $16.036 |
| 2,000 - 3,999 | $15.994 |
| 4,000 - 7,999 | $15.969 |
| 8,000 - 15,999 | $15.918 |
| 16,000 - | $15.893 |





