- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- TSR 1-2433(TRACO POWER)
TSR 1-2433
TRACO POWER
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:stick/tube
Management ID:st44442680
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TSR 1 |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 4.75V |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 91% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | L0.46" x W0.30" x H0.40" (11.7mm x 7.5mm x 10.1mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 7,162
MOQ:9
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9 - 89 | $7.577 |
| 90 - 449 | $7.52 |
| 450 - 899 | $7.184 |
| 900 - 4,499 | $7.117 |
| 4,500 - 8,999 | $7.072 |
| 9,000 - 17,999 | $7.041 |
| 18,000 - 35,999 | $7.033 |
| 36,000 - | $7.022 |





