- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- TSR 1-2425(TRACO POWER)
TSR 1-2425
TRACO POWER
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:stick/tube
Management ID:st44442679
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TSR 1 |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 4.6V |
| Voltage - Output 1 | 2.5V |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 87% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.46"L x 0.30"W x 0.40"H(11.7mm x 7.5mm x 10.1mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 163
MOQ:6
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $11.028 |
| 60 - 299 | $10.691 |
| 300 - 599 | $10.355 |
| 600 - 2,999 | $10.287 |
| 3,000 - 5,999 | $10.27 |
| 6,000 - 11,999 | $10.237 |
| 12,000 - 23,999 | $10.211 |
| 24,000 - | $10.194 |





