- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- TSM 0515S(TRACO POWER)
TSM 0515S
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TSM |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Current - Output (Max) | 65mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 81% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.50"L x 0.31"W x 0.32"H(12.7mm x 8.0mm x 8.1mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 19
MOQ:5
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $13.117 |
| 50 - 249 | $12.612 |
| 250 - 499 | $12.276 |
| 500 - 2,499 | $12.209 |
| 2,500 - 4,999 | $12.158 |
| 5,000 - 9,999 | $12.133 |
| 10,000 - | $12.118 |
| - | - |





