- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- TMV 0505EN(TRACO POWER)
TMV 0505EN
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TMV-EN |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 200mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 66% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.87"L x 0.30"W x 0.49"H(22.0mm x 7.5mm x 12.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 24
MOQ:5
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $13.623 |
| 50 - 249 | $13.119 |
| 250 - 499 | $12.783 |
| 500 - 2,499 | $12.715 |
| 2,500 - 4,999 | $12.665 |
| 5,000 - 9,999 | $12.64 |
| 10,000 - | $12.624 |
| - | - |





