TMR 2-2411WI
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TMR 2WI |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 400mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 76% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | Remote On/Off, SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.02"L x 0.37"W x 0.49"H(26.0mm x 9.3mm x 12.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 90
MOQ:4
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $19.98 |
| 40 - 199 | $19.728 |
| 200 - 399 | $19.223 |
| 400 - 1,999 | $18.887 |
| 2,000 - 3,999 | $18.844 |
| 4,000 - 7,999 | $18.819 |
| 8,000 - 15,999 | $18.769 |
| 16,000 - | $18.743 |





