- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- AC DC Converters >
- TMLM 04105(TRACO POWER)
TMLM 04105
文档
产品属性
| Category | 板载电源 AC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TMLM (4W) |
| Type | Enclosed |
| Voltage - Input | 90 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 800mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 4 W |
| Efficiency | 69% |
| Features | Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.44"L x 1.06"W x 0.67"H(36.5mm x 27.0mm x 17.1mm) |
| Approval Agency | CE, cURus |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 397
MOQ:4
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $20.654 |
| 40 - 199 | $20.401 |
| 200 - 399 | $19.896 |
| 400 - 1,999 | $19.56 |
| 2,000 - 3,999 | $19.518 |
| 4,000 - 7,999 | $19.493 |
| 8,000 - 15,999 | $19.443 |
| 16,000 - | $19.418 |





