- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- TMH 1212S(TRACO POWER)
TMH 1212S
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TMH |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 13.2V |
| Voltage - Input (Min) | 12V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Current - Output (Max) | 165mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 82% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.94"L x 0.54"W x 0.31"H(23.8mm x 13.7mm x 8.0mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 48
MOQ:12
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12 - 119 | $5.765 |
| 120 - 599 | $5.513 |
| 600 - 1,199 | $5.446 |
| 1,200 - 5,999 | $5.396 |
| 6,000 - 11,999 | $5.387 |
| 12,000 - 23,999 | $5.37 |
| 24,000 - 47,999 | $5.362 |
| 48,000 - | $5.355 |





