- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- TMA 1212S(TRACO POWER)
TMA 1212S
TRACO POWER
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:stick/tube
Management ID:st44442583
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TMA |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 13.2V |
| Voltage - Input (Min) | 10.8V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Current - Output (Max) | 84mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 80% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.77"L x 0.24"W x 0.40"H(19.5mm x 6.1mm x 10.2mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 75
MOQ:10
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $6.558 |
| 100 - 499 | $6.222 |
| 500 - 999 | $6.154 |
| 1,000 - 4,999 | $6.104 |
| 5,000 - 9,999 | $6.079 |
| 10,000 - 19,999 | $6.071 |
| 20,000 - 39,999 | $6.064 |
| 40,000 - | $6.054 |





