THD 10-2411WIN
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | THD 10WIN |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Voltage - Output 1 | 5.1V |
| Current - Output (Max) | 2A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 85% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | Remote On/Off, OCP, SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.25"L x 0.80"W x 0.40"H(31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 170
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $32.707 |
| 20 - 99 | $31.866 |
| 100 - 199 | $31.445 |
| 200 - 999 | $31.193 |
| 1,000 - 1,999 | $30.688 |
| 2,000 - 3,999 | $30.436 |
| 4,000 - 7,999 | $30.352 |
| 8,000 - | $30.284 |





