EC12E24204A8
ALPS ALPINE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:bulk
Management ID:st44439806
文档
产品属性
| Built in Switch | No |
| Hole Diameter | 2 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage (DC) | 5 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Snap-In , Through Hole |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Positions | 24 |
| Output Type | Quadrature |
| Pulses per Revolution | 24 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Through Hole |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 383
MOQ:53
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 53 - 529 | $1.214 |
| 530 - 2,649 | $1.169 |
| 2,650 - 5,299 | $1.135 |
| 5,300 - 26,499 | $1.129 |
| 26,500 - 52,999 | $1.123 |
| 53,000 - 105,999 | $1.121 |
| 106,000 - | $1.119 |
| - | - |





