EC11E15244G1
ALPS ALPINE
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:bulk
Management ID:st44439805
文档
产品属性
| Case/Package | Metal |
| Hole Diameter | 1.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage (DC) | 5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Pins | 5 |
| Number of Positions | 18 |
| Pulses per Revolution | 15 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 482
MOQ:18
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 18 - 179 | $3.637 |
| 180 - 899 | $3.525 |
| 900 - 1,799 | $3.458 |
| 1,800 - 8,999 | $3.407 |
| 9,000 - 17,999 | $3.385 |
| 18,000 - 35,999 | $3.374 |
| 36,000 - 71,999 | $3.367 |
| 72,000 - | $3.362 |





