CSTNE8M00GH5C000R0
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st44439612
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 8.000MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.07% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40Ohms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 3.2x1.3mm |
| Size / Dimension | 3.2x1.3mm |
| Height | 0.8mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,610
MOQ:88
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 88 - 879 | $0.73 |
| 880 - 4,399 | $0.723 |
| 4,400 - 8,799 | $0.689 |
| 8,800 - 43,999 | $0.682 |
| 44,000 - 87,999 | $0.678 |
| 88,000 - 175,999 | $0.678 |
| 176,000 - 351,999 | $0.673 |
| 352,000 - | $0.672 |




