BLM31AF700SN1L
文档
产品属性
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Contact Plating | Tin |
| Core Material | Ferrite |
| Current Rating | 200 mA |
| DC Current | 200 mA |
| DC Resistance (DCR) | 150 mΩ |
| Depth | 1.8 mm |
| Height | 1.1 mm |
| Impedance | 70 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Ferrite, Steel |
| Max DC Current | 200 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 500 mΩ |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,520
MOQ:392
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 392 - 3,919 | $0.165 |
| 3,920 - 19,599 | $0.162 |
| 19,600 - 39,199 | $0.157 |
| 39,200 - 195,999 | $0.153 |
| 196,000 - 391,999 | $0.153 |
| 392,000 - 783,999 | $0.152 |
| 784,000 - 1,567,999 | $0.152 |
| 1,568,000 - | $0.152 |





