- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories - Caps >
- B32-1010(OMRON)
B32-1010
OMRON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:bulk
Management ID:st44439066
文档
产品属性
| Color | Black |
| Height | 5.9 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Plastic |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | External |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Shape | Square |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 183
MOQ:88
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 88 - 879 | $0.73 |
| 880 - 4,399 | $0.723 |
| 4,400 - 8,799 | $0.689 |
| 8,800 - 43,999 | $0.682 |
| 44,000 - 87,999 | $0.678 |
| 88,000 - 175,999 | $0.678 |
| 176,000 - 351,999 | $0.673 |
| 352,000 - | $0.672 |





