UVR1V331MPD
NICHICON

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st44333040
Date Code:10
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 330 µF |
| Diameter | 10 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Features | General Purpose |
| Height | 12.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.0076 mm |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Leakage Current | 346.5 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 490 mA |
| Schedule B | 8532220020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 35 V |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 54
MOQ:54
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 54 - 539 | $1.715 |
| 540 - 2,699 | $1.668 |
| 2,700 - 5,399 | $1.63 |
| 5,400 - 26,999 | $1.623 |
| 27,000 - 53,999 | $1.617 |
| 54,000 - 107,999 | $1.614 |
| 108,000 - | $1.612 |
| - | - |




