RNC60H1640BSB14
VISHAY

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st44332984
Date Code:1137
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 2.46 mm |
| Features | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Introduction Date | 2009-01-28 |
| Lead Diameter | 640 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Length | 38.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 7 months ago) |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | MIL-PRF-55182 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Terminals | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 125 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 164 Ω |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Tolerance | 0.1 % |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 200
MOQ:4
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $29.227 |
| 40 - 199 | $28.947 |
| 200 - 399 | $28.386 |
| 400 - 1,999 | $28.013 |
| 2,000 - 3,999 | $27.966 |
| 4,000 - 7,999 | $27.938 |
| 8,000 - 15,999 | $27.882 |
| 16,000 - | $27.854 |




