VJ0603A101FXACW1BC
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st43872585
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | VJ W1BC |
| Capacitance | 100 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.034" (0.87mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 485
MOQ:485
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 485 - 4,849 | $0.191 |
| 4,850 - 24,249 | $0.191 |
| 24,250 - 48,499 | $0.185 |
| 48,500 - 242,499 | $0.181 |
| 242,500 - 484,999 | $0.18 |
| 485,000 - 969,999 | $0.18 |
| 970,000 - | $0.18 |
| - | - |




